This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Подключить интернет
    заказать обратный звонок
    Мы в ответе за тех, кого подключили
    Почему мы?

Какие веб-сайты для подростков Page navigation

2019-09-03

Вакансии на работу.

Требуется специалист монтажа сетей связи, линейный мастер по обслуживанию сети.

Полный рабочий день, поселок Котовского.

Обращаться в абонентский отдел или по телефону 093-170-1895 читать подробней
2015-03-01

Нещодавно нам стало відомо

Правый сектор взял под контроль ситуацию "Компьютерной сети Норма Плюс"Нещодавно нам стало відомо, що в результаті рейдерського захоплення Володимиром Мазуренко майна провайдерської фірми «Норма Плюс», більше ніж 10 тисяч одеситів залишились без доступу до інтернету.

Ми не можемо залишити звичайних українських громадян - жителів Суворовського району м.

Одеси, без захисту та допомоги.

У зв'язку з цим заявляємо, що «Правий Сектор» бере вирішення даної проблеми, з якою стикнулись одесити, під свій контроль.

Наша організація вже проводить власне розслідування злочинної змови представників МВС, суду, прокуратури та громадянина Мазуренко.

В ході збору матеріалів по даній справі нами було встановлено, що раніше Володимир Мазуренко вже займався криміналом, зокрема, разом із своїм братом, Валентином Мазуренко, захопив рейдерським шляхом ринок «Північний».З наших джерел стало відомо, що прокуратурою Суворовського району було сфабриковано 2 справи, за якими компанія «Норма Плюс» проходить в якості свідка.

При цьому, в офісі «Норми Плюс» було проведено вже 4 обшуки, хоча це є прямим порушенням процесуальних норм.А в ході передостаннього "обшуку", який в кращих традиціях 90х проводили охоронці ринку Північний спільно з бандитами в погонах, було просто напросто вкрадено обладнання, яке "менти" віддали племіннику Мазуренка.Цікаво, що слідчим у обох справах виступає Олександр Нетребський - син колишнього голови Одеської міліції Андрія Нетребського, якого було заарештовано за причетність до організації кривавої бійні 2 травня
2015-08-01

ВНИМАНИЕ! Тариф для всех новых абонентов

С 1 августа новый тариф для всех новых абонентов и для абонентов, которые не пользовались нашими услугами более 3-х месяцев, специальный пакет всего за 40грн.

в месяц.

Предложение действительно в течении первого года.

Для подключения звоните 704-05-04 или ждем Вас по адресу: ул Днепропетровская дорога 129.
2019-08-09

Стабильный доступ в сеть интернет

Сообщаем Вам, о завершении плановых работ по реконструкции домовой распределительной сети по адресам: ул.

Сахарова 42, Семена Палия (Днепр.

Дорога) 93, 111, 127, Бочарова 71, 71 корп-1, 71 корп-2, 71 корп-3.

Теперь каждая парадная включена по технологии FTTDP  (Fiber To The Distribution Point) на скорости 1 Гбит.

Мы продолжаем работы по модернизации сети и улучшению связи для более быстрого и стабильного доступа в сеть интернет.
2016-01-30

Вниманию абонентов!

В связи с проведением ремонтных работ на одном из магистральных каналов, временно могут быть снижены скорости пакетов доступа в интернет.

Ведутся ремонтные работы.

Приносим свои извинения за возможные неудобства.