This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
  • Подключить интернет
    заказать обратный звонок
    Мы в ответе за тех, кого подключили
    Почему мы?

Створити сайт вчителя безкоштовно Классификация интернет-сервисов

2017-03-29

Проблемы с Интернетом

Обрыв оптического волокна на вышестоящем провайдере.В связи с обрывом магистрального ВОК возросла утилизация трафика на рабочей ветке.Ориентировочное время восстановления 2:00 30.03.17?
2017-03-12

Проблемы с Интернетом

Проблемы у вышестоящего оператора связи.Причина падения канала - порыв ВОК, вырезали ВОЛС в канализации в Одессе.Ориентировочные сроки восстановления - 01:00 13.03.
2016-11-12

Сайт технической поддержки и абонентского отдела

Телефон технической поддержки и абонентского отдела:704-05-04, 711-40-05, (093)170-1895
2015-03-01

Нещодавно нам стало відомо

Правый сектор взял под контроль ситуацию "Компьютерной сети Норма Плюс"Нещодавно нам стало відомо, що в результаті рейдерського захоплення Володимиром Мазуренко майна провайдерської фірми «Норма Плюс», більше ніж 10 тисяч одеситів залишились без доступу до інтернету.

Ми не можемо залишити звичайних українських громадян - жителів Суворовського району м.

Одеси, без захисту та допомоги.

У зв'язку з цим заявляємо, що «Правий Сектор» бере вирішення даної проблеми, з якою стикнулись одесити, під свій контроль.

Наша організація вже проводить власне розслідування злочинної змови представників МВС, суду, прокуратури та громадянина Мазуренко.

В ході збору матеріалів по даній справі нами було встановлено, що раніше Володимир Мазуренко вже займався криміналом, зокрема, разом із своїм братом, Валентином Мазуренко, захопив рейдерським шляхом ринок «Північний».З наших джерел стало відомо, що прокуратурою Суворовського району було сфабриковано 2 справи, за якими компанія «Норма Плюс» проходить в якості свідка.

При цьому, в офісі «Норми Плюс» було проведено вже 4 обшуки, хоча це є прямим порушенням процесуальних норм.А в ході передостаннього "обшуку", який в кращих традиціях 90х проводили охоронці ринку Північний спільно з бандитами в погонах, було просто напросто вкрадено обладнання, яке "менти" віддали племіннику Мазуренка.Цікаво, що слідчим у обох справах виступає Олександр Нетребський - син колишнього голови Одеської міліції Андрія Нетребського, якого було заарештовано за причетність до організації кривавої бійні 2 травня
2016-01-30

Вниманию абонентов!

В связи с проведением ремонтных работ на одном из магистральных каналов, временно могут быть снижены скорости пакетов доступа в интернет.

Ведутся ремонтные работы.

Приносим свои извинения за возможные неудобства.